محصولات برند پلنتی Plenty

کمپانی پلنتی (Plenty ) در سال 1998 با هدف فروش محصولات مراقبت از خودرو تاسیس شد. پس از شش سال، این شرکت تصمیم گرفت تا با توجه به نیاز بازار شروع به تولید کند و در مساحت 1200 مترمربع شروع به کار کرد. در حال حاضر پلنتی با 10،000 متر مربع فضای باز، 6،350 متر مربع فضای بسته و 450 متر مربع ساختمان اداری همچنان به کار خود ادامه می دهد.

محصولات برند پاور Power

شرکت بازرگانی شادمانی نمایندگی انحصاری محصولات پاور (POWER) است که از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه‌ی واردات شوینده‌ی خودرویی آغاز کرده و با گذشت 5 سال قدم در راه امور واردات گذاشت. این شرکت با اتکا بر دانش و تکنولوژی جدید تولید محصولات نگهداری خودرو، توانست اولین تولید ملی خود را با دو محصول به بازار عرضه نماید و کمتر از یکسال دو محصول خود را به بیش از چندین محصول از جمله محصولات محافظ قطعات اتومبیل و خوشبوکننده ها تبدیل کند.

محصولات برند Furmula1

محصولات مراقبت از اتومبیل فرمول 1 (Formula 1) راه حل های سریع و آسان برای تمیز کردن، محافظت و بازیابی وسیله نقلیه شما ارائه می دهند. در شستشوی داخلی، خارجی، واکس، محافظ خودرو از جمله واکس کاسه ای فرمول 1 برزیلی کارناوبا از بهترین ترکیبات با کیفیت و کارایی بالا استفاده می کند. فرمول 1 محصولات مراقبت از اتومبیل از سال 1989 مورد اعتماد میلیون ها مشتری و متخصص در زمینه جزئیات خودرو در سراسر جهان بوده است. در فرمول 1 ، ما به بالاترین سطح رضایت مشتری و محافظت از دراز مدت و درخشش متعهد هستیم.

لوازم بیرونی خودرو

لوازم نظافت خودرو

لوازم داخلی خودرو

لوازم نگهداری خودرو

20 سال سابقه برای مراقبت از خودروی شما

بزرگترین تولید کننده و وارد کننده انواع اسپری خودرو در ایران

دارای گواهینامه کیفیت محصول از شرکت متسان ترکیه

دارنده نشان استاندارد ISO9001 – ISO9002

همکاری با شرکت های SONAX آلمان، FORMULAI آمریکا، PLENTY ترکیه، CARPEX ترکیه، POWER ترکیه، FLAKON ترکیه

شعار ما کیفیت ماست

بازرگانی شادمانی با بیش از دو دهه سابقه در تمیز کننده و شوینده و خوشبو کننده خودرو می باشد که با شرکت های معتبر اروپایی مانند متسان ترکیه، کارپکس ترکیه، فالکون ترکیه، پلنتی ترکیه، سوناکس آلمان و فرمول ۱ آمریکا همکاری دارد.

محصولات بازرگانی شادمانی

تماس با گروه بازرگانی شادمانی

واردکننده محصولات خودرویی